Swipe to the right

Isadepäeva kingitus kõige tähtsamale mehele

Isadepäeva kingitus kõige tähtsamale mehele
4. november 2016 Pole kommentaare


Isadepäeva tähistatakse Eestis novembri teisel pühapäeval. See on päev, mil pööratakse rohkem tähelepanu meeste rollile laste kasvatamisel ning ollakse tänulikud isadele ja vanaisadele, kes meie elus olulised on olnud. Hooliv, armastav ja toetav isa jääb lapsele elu lõpuni kõige tähtsamaks meheks.

Seetõttu on parim isadepäeva kingitus selline, mis tuleb südamest ning on seotud ühiste mälestustega või isa hobidega. Näita talle, kui tänulik Sa oled kõigi nende hetkede eest, kui te koos naersite ja lõbutsesite; kui ta Sinu eest hoolitses ja Sulle toeks oli, kui seda vajasid; kui ta Sind oma hobidega inspireeris; või selle eest, et ta suutis vajadusel olla piisavalt karm, et Sinust asjalikku ja tarka inimest kasvatada.

Oleme kokku pannud nimekirja kingitustest, mis aitavad Sul oma isale “Aitäh!” öelda.


NOORELE ISALE

Isale, kes alles harjub selle rolliga, on sobiv kingitus pildiraam lapse piltidega tema esimesest eluaastast. See aeg läheb ju nii ruttu ning laps veedab suurema osa ajast ema läheduses. Aastate möödudes tundub uskumatu, kui kiiresti lapsed suureks kasvavad ning siis on hea meenutada, kui pisike see kullakallis väike nööbike alguses oli.

Isadepäeva kingitus noorele isale - My 1st Year pildiraam


KOKKAMISHUVILISELE ISALE

Isale, kes armastab head süüa teha ja perekondlikke koosviibimisi korraldada, on kindlasti suureks rõõmuks akaatsiapuidust lõikelaud-serveerimisalus või must kiltkivist kandik, millega sooja südamega valmistatud toitu väärikalt lauale panna.

Isadepäeva kingitus kokkamishuvilisele isale - akaatsiapuidust lõikelaud Isadepäeva kingitus kokkamishuvilisele isale - kiltkivist kandik Isadepäeva kingitus kokkamishuvilisele isale - akaatsiapuidust serveerimisalus


ÄRIMEHEST ISALE

Mehele, kelle päev on minutipealt ära planeeritud, sobib isadepäeva kingituseks väike hõbedane lauakell või hoopis maalähedane puidust seinakell. Lähedaste poolt kingitud tähendusega kell leiab isa kontoris kindlasti väärilise koha ning tuletab meelde, et ka kodus on keegi, kes teda pikisilmi ootab.

Isadepäeva kingitus ärimehest isale - hõbedane lauakell Isadepäeva kingitus ärimehest isale - puidust seinakell


STIILSELE ISALE

Stiilne, minimalistliku joonega ja ajatult moodsates toonides Sentimento pildiraam sobib kingituseks kaasaegsele mehele, kelle jaoks on oluline oma pere lähedus. Musta-hõbeda kooslus sobib erinevates stiilides interjööridesse nii kodus kui kontoris.

Isadepäeva kingitus stiilsele isale - modernsed pildiraamid


KOHVINAUTLEJAST ISALE

Kui Sinu isa on ka üks neist, kellega pole mõtet enne hommikukohvi juttu teha, siis kingi talle Nadine espressotassid või suured kohvikruusid. Tassike head espressot annab hommikul päevale kohe uue energia.


REISISELLIST ISALE

Isale, kellele meeldib palju reisida ja uutest sihtkohtadest unistada, on sobiv kingitus dekoratiivne gloobus. Puujalgadele toetuv ning reguleeritava kõrgusega gloobus on isikupärane aksessuaar mehises interjööris ning mine tea, ehk annab ka inspiratsiooni järgmise seikluse planeerimisel.

Isadepäeva kingitus reisihimulisele isale - dekoratiivne gloobus


SPORTLIKULE ISALE

Luksuslik rätikukomplekt on suurepärane kingitus isale, kes armastab palju liikuda ja sporti teha või naudib hoopis tihedalt sauna- või spa mõnusid. 100% kvaliteetsest Egiptuse puuvillast rätikud on pehmed, vastupidavad, väga hea imamisvõimega ning ei jäta kehale tekstiilipuru. Kingi oma isale killuke luksust igasse päeva.

Isadepäeva kingitus sportlikule isale - luksuslik rätikukomplekt Isadepäeva kingitus saunasõbrale - luksuslikud rätikud


Veelgi rohkem isadepäevakingituse ideid leiad Perfect Home’i e-poest. Millega üllatad sel isadepäeval Sina oma isa?

Kategooria: kingitus