Swipe to the right

Mitte lihtsalt üks järjekordne sisustusblogi

Mitte lihtsalt üks järjekordne sisustusblogi
8. august 2016 Pole kommentaare

Eesti sisustusblogide nimekiri ei ole just teab mis pikk ning paljud neist on alguse saanud kodu remondi või renoveerimisega seoses. Väga põnev on lugeda inimeste vahetuid emotsioone ja õnnestumisi käsikäes väikeste viperustega ning saada inspiratsiooni ja ideid nii värvide, mööbli paigutuse kui ka isetegemise kohta, et ühel hetkel oma kodu värskendamisel ei peaks jalgratast leiutama hakkama.

Käesolev sisustusblogi aga ei keskendu remondile, renoveerimisele ega isetegemisele, vaid hakkab kajastama palju muudki, mis koduga seotud. Peamisteks teemadeks saavad küll olema kodu sisustamine, kujundamine, värvivalik eluruumides, sisustusaksessuaaride paigutamine ruumis, inspiratsiooninopped mujalt maailmast jms, aga kindlasti jagame head nõu ka teistel teemadel, mis koduga seotud - kasulikke juhiseid, maitsvaid retsepte ja aeg-ajalt piilume ka Perfect Home'i e-poe telgitagustesse.

Siinkohal üleskutse Sulle, armas lugeja – kirjuta kommentaari, millistel teemadel postitusi siit sisustusblogist edaspidi ootad?

Kategooria: Perfect Home uudised