Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti ma tellitud kauba kätte saan?

Reeglina saadame tööpäeval enne kella 12.00 tellitud tooted välja samal päeval, et need jõuaksid tellijateni juba järgmisel tööpäeval. Pärast kella 12 tellitud tooted saadame välja järgmisel tööpäeval ning tooted jõuavad üldjuhul tellijani 2-3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Tellimused, mis esitatakse reedel peale kella 12.00, nädalavahetustel või riiklikel pühadel, käsitletakse sellele järgneval tööpäeval ning jõuavad tellijani samuti 2-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.


Peale paki väljasaatmist Perfect Home'i laost näed oma kontol ka paki jälgimiskoodi. Tarne pakiautomaati on üldjuhul kiirem kui kulleriga, kuid pühade eel ja ajal võivad pakid liikuda tavapärasest aeglasemalt.

Veebipood ei vastuta transporditeenuse esitaja poolt põhjustatud viivituste või tõrgete eest, kuid anname endast parima, et pakid võimalikult kiiresti tellijateni jõuaksid.

 Kas ma saan kaubale ise järele tulla?

Kui soovid oma pakile ise järele tulla, võta meiega enne tellimuse esitamist ühendust. Helista +372 623 3029 või kirjuta info@perfecthome.ee

Kuidas tagastada tooteid, mis on mulle saadetud koju, Omniva pakiautomaati või postkontorisse?

Kõiki tooteid võib tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui Sa ei ole rahul oma tellitud tootega, täida palun ära ostust taganemise avaldus, mille saad docx formaadis alla laadida siit, ning võtame Sinuga ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul, et täpsustada tagastusviis. Täpsema juhendi tagastusprotsessi kohta leiad lehelt "Transport ja tagastus".