Lillepotid ja vaasid

Lillepotid ja vaasid

LILLEPOTID JA VAASID

Lillede kinkimine on üks lihtsamaid viise kellegi õnnitlemiseks või tänamiseks, kuid tihti ei mõelda sellele, kas saajal on lilli ka kusagil kaunilt hoida. See probleem võib esile kerkida just eriliste tähtpäevade ajal, sünnipäeval, kooli lõpetamisel jms, aga ootamatu lillekimbuga võib hätta jääda ka siis, kui mõned vaasid kodus juba olemas.

Kimbud, lilleseaded ja üksikud õiedki on ju nii erineva suurusega ning vajavad väga erineva kõrguse ning avaga vaasi. Õrnale õiele piisab kergest vaasist, aga suurem kimp vajab juba toekamat lillevaasi. Nii ongi nutikas kinkida koos lilledega juba kohe ka sobiv vaas. Vali lillevaas kimbu suuruse järgi või veel parem, vali välja sobiv vaas ning lase lilleseadjal teha isikupärane kimp, mis on valmistatud just Sinu soove silmas pidades.

Klassikaline, läbipaistev ja minimalistliku disainiga lillevaas sobib igaks sündmuseks ja leiab kasutust igas kodus. Kui aga otsid pigem stiilset ja isikupärast sisustusaksessuaari, tasub veenduda, et vaas ka kingisaaja koju sobib. Skandinaavialik hall vaas on aga just nende kahe vahepeal - moodne, ilus ja pilkuköitev, kuid interjööri harmooniat kahjustamata.