Perfect Home'i kliendiprogrammi tingimused

 

Perfect Home’i kliendiprogramm on Perfect Home’i e-poes www.perfecthome.ee registreerunud kasutajatele loodud kliendiprogramm, kus kasutajatel on võimalik erinevate tegevuste kaudu boonuspunkte koguda ning neid ka oma ostude eest tasumisel kasutada.

Perfect Home’i kliendiprogrammi eelised:

  • Iga ostuga teenid boonuspunkte, mida saad järgnevate ostudega kasutada.
  • Mida rohkem ostad, seda rohkem boonuspunkte teenid.
  • Eripakkumised vaid registreeritud klientidele.
  • Esimesed punktid saad juba kliendiks registreerimisel, neid punkte saad kasutada juba esimese ostuga.

 

1. Perfect Home’i kliendiprogrammiga liitumine

Perfect Home’i kliendiprogrammiga liitumine on lihtne ning kõigile soovijatele tasuta. Liitumiseks tuleb registreerida kasutajaks www.perfecthome.ee veebipoes, täites ära registreerimisvormi. Pärast veebipoes kasutajaks registreerimist rakendub koheselt pronkskliendi tase ning kasutajal on võimalus koheselt boonuspunkte koguma hakata.

 

2. Klienditasemed

Kõik veebipoes registreeritud kasutajad saavad automaatselt pronkskliendi taseme, millega on koheselt pärast registreerimist võimalik boonuspunkte koguda ja kasutada.

Kui kliendi kõigi ostude summa on vähemalt 500 €, liigub klient hõbekliendi tasemele. Kui kliendi kõigi ostude summa on vähemalt 1000 €, liigub klient kuldkliendi tasemele.

Klienditase muutub 5 tööpäeva jooksul pärast vastavale tasemele jõudmist.

Klienditasemed vaadatakse üle iga järgneva kalendriaasta alguses vastavalt eelmisel kalendriaastal sooritatud ostusummale. Kui kliendi poolt kalendriaasta jooksul sooritatud ostude summa vastab tema olemasolevale tasemele, siis klienditase ei muutu. Kui kliendi poolt kalendriaasta jooksul sooritatud ostude summa on väiksem kui vastaval tasemel nõutud, muutub klienditase vastavalt ostude kogusummale selle kalendriaasta jooksul:

  • 0–499 € on pronkskliendi tase
  • 500–999 € on hõbekliendi tase
  • 1000 € ja enam on kuldkliendi tase

 

3. Punktide kogumine

Perfect Home’i kliendiprogrammi boonuspunkte on võimalik saada kahel viisil:

1. Kliendiks registreerimisel lisatakse Sinu kontole automaatselt 10 boonuspunkti.
2. Iga ostuga teenid toodete ostusumma pealt boonuspunkte. Transpordikulu eest boonuspunkte ei lisandu.

Erinevate klienditasemete puhul kogud erineva arvu boonuspunkte:

  • Pronkskliendid saavad toodete eest iga makstud 2 € kohta 1 boonuspunkti.
  • Hõbekliendid saavad toodete eest iga makstud 2 € kohta 2 boonuspunkti.
  • Kuldkliendid saavad toodete eest iga makstud 2 € kohta 3 boonuspunkti.

 

4. Punktide kasutamine

Oma kogutud Perfect Home’i kliendiprogrammi boonuspunkte saad kasutada järgnevate ostudega toodete eest tasumisel. Selleks veendu, et oled oma kasutajakontole sisse loginud ning kasuta kogutud boonuspunkte ostu vormistamise lehel. Tellimuse ülevaate plokis, vahetult enne sooduskoodi lahtrit on nupp, millega saad soovi korral boonuspunkte kasutada. Kliki nupul ja soodustus arvestatakse tellimuselt maha. Maksmisele kuuluvat summat näed koheselt, enne "Esita tellimus" nupuvajutust.

Pärast tellimuse eest tasumist võetakse punktid automaatselt Sinu kontolt maha.

 

5. Punktide tühistamine

Kui juhtub, et Sa ei ole oma tellitud toodetega rahul ja soovid need meile tagastada, jälgi palun tagastusprotseduuri. Kui kaubad on tagasi meie lattu jõudnud ning ostusumma on Sulle tagastatud, tühistatakse tellimuse eest kogutud punktid. Kui oled jõudnud teenitud punkte juba vahepeal kasutada, arvestame saadud soodustuse tagastatavast ostusummast maha.

 

6. Punktide aegumine

Perfect Home’i kliendiprogrammi boonuspunktid aeguvad pärast viimast ostutehingut 180 päeva pärast. Kui Sa ei ole kuue kuu jooksul ühtegi tellimust esitanud, kaotavad need automaatselt kehtivuse, kuid Sinu klienditase jääb kehtima kuni järgmise klienditasemete ülevaatuseni järgmise kalendriaasta alguses.

Selleks, et oma punktide aegumisest õigeaegselt teada saada, palun veendu, et Sinu kontaktandmed Sinu kontol oleksid korrektsed. Saadame meeldetuletuse punktide aegumisest Sinu e-mailile.

 

7. Perfect Home’i kliendiprogrammi tingimuste muutumine

Aja jooksul võib juhtuda, et soovime teha kliendiprogrammis muudatusi, ikka selleks, et Sulle veelgi eksklusiivsemaid pakkumisi võimaldada. Kui muudame kliendiprogrammi tingimusi, teavitame kõiki kliente sellest e-maili teel vähemalt 10 päeva ette. Kui Sa ei soovi muudetud tingimustel kliendiprogrammis osalemist jätkata, anna meile sellest teada e-maili teel (info@perfecthome.ee) ning katkestame Sinu kliendistaatuse.

 

8. Isikuandmete töötlemise nõusolek

Perfect Home’i kliendiprogrammiga liitumisel annab klient nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks veebipoe omaniku poolt. Kliendi poolt esitatud andmed on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Kontaktandmeid on võimalik muuta veebipoes pärast sisse logimist kasutajakonto seadete all.