Transport ja tagastus

www.perfecthome.ee veebipoest tellides on võimalik kaubad kätte saada Omniva pakiautomaadist, SmartPosti pakiautomaadist või Omniva kulleri käest. Oma lähimast pakiautomaadist saad paki kätte just Sulle sobival ajal ilma järjekorrata. Kui soovid aga, et pakk otse koju või kontorisse toimetatakse, vali Omniva kulleri teenus.

Käesoleval hetkel saadame tellimusi ainult Eesti.

Tellimuse vormistamisel palun veendu, et kontaktandmed, k.a. telefoninumber oleks korrektsed. Kui pakk jõuab automaati, teavitatakse klienti SMS-ga mobiiltelefoni numbril, mis on tellimusele kirjutatud. Kui paki toimetab kohale kuller, võtab ta kliendiga telefoni teel ühendust, et kokku leppida kättetoimetamise aeg. Kui telefoninumber on vale või sellele ei saa SMSi saata, ei saa pakki kohale toimetada.

Kiirus

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R). Kui tellimus esitatakse tööpäeval enne kella 12:00, saadetakse kaup välja samal päeval. Tellimused, mis esitatakse reedel peale kella 12:00, nädalavahetustel ning riiklikel pühadel, käsitletakse sellele järgneval esimesel tööpäeval ning peaksid tellijani jõudma 2 tööpäeva jooksul.


Eestis jõuavad pakid pakiautomaati üldjuhul kuni kahe tööpäeva jooksul. Kullerteenuse puhul võib paki kättetoimetamise ag olla kuni 7 tööpäeva. Igal juhul jõuavad pakid pakiautomaati kiiremini kui kulleriga.

 

 

Hinnad

Transpordikulu sõltub paki suurusest (mõõtudest ja kaalust) ning vastav summa on nähtav ostu vormistamise lehel enne tellimuse esitamist ja selle eest maksmist.

Omniva ja Itella SmartPosti pakiautomaati sobiva paki saatmiskulu on alates 2,99 € ning kullerteenuse hind on alates 4,50 €. Üle 60 € ostudele on transport üle Eesti tasuta.

 

Kauba tagastamine

Perfect Home'i veebipoest ostu korral on Sul õigus ilma põhjust avaldamata tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastusprotsess on järgnev:

  • Tehingust taganemiseks tuleb täita tagastusavaldus. Paberkandjal tagastusavaldus tuleb lisada tagastatava kaubaga ühte pakki, elektrooniline tagastusavaldus tuleb saata e-mailile info@perfecthome.ee.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ning originaalpakendis.
  • Pakki saab tasuta tagastada sama transpordiviisiga, mida kasutati paki kättesaamisel.
  • Omniva või SmartPosti pakiautomaadis paki tagastamiseks palun kasuta uksekoodi, mille said SMS-iga. Uksekood kehtib 14 päeva alates paki kättesaamisest. Hilisema tagastamissoovi korral palun võta ühendust klienditoega info@perfecthome.ee või helista 623 3029.
  • Kulleriga tagastamiseks palun võta ühendust klienditoega info@perfecthome.ee või helista 623 3029.
  • Defektne toode vahetatakse välja tasuta.
  • Korrektselt tagastatud kauba eest tehakse rahaline tagastus kliendile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 10 kalendripäeva jooksul alates kauba jõudmisest tagasi Veebipoe lattu.

Laadi alla ostust taganemise avalduse fail docx formaadis, klikkides siia.